вул. Амосова, 42

Торгівельне приміщення знаходиться біля зупинки громадського транспорту за адресою вул. Амосова, 42. Поруч розташовані великий «Медичний Комплекс», Харківська медична академія, густонаселені 625 та 626 мікрорайони. Вигідне розташування на «червоній лінії» забезпечую великий трафік. Площа – 80 м2, є вода та каналізація, потужність електроенергії 10 кВт.

вул. Амосова, 42

Комплекс розташован біля зупинки громадського транспорту за адресою вул. Амосова, 42. Приміщення знаходиться на червоній лінії, що забезпечує постійний автомобільний і пішохідний трафік. Поруч розташован великий «Медичний Комплекс», багато комерційних об’єктів і житлових будинків. Загальна площа комплекса 80 м2, є всі коммунікації,  потужність електроенергії 10 кВт, приміщення в гарному стані. Є можливість орендувати як частину приміщення від 20 м2, так і весь комплекс. Остаточна вартість залежить від площі оренди.

вул. Василя Стуса, 11

Торгівельний павільйон 10 м2 знаходиться по вул. Василя Стуса, 11 (колишня вул. Механізаторська) Приміщення вигідно розташоване навпроти «Промдизайн» ( перехрестя вул. Дідро та вул. В. Стуса). Головна дорога веде від м. Ак. Павлова до студмістечка, є можливість під’їзду автомобілів, що забезпечує величезний потік потенційних клієнтів. Підійде під будь-який вид діяльності!

пр. Московський, 256

Торгівельний павільйон розташований на території ринку біля ст. м. Масельського, поруч ТЦ «Екватор», парковка, густонаселений житловий масив. Площа павільйону 72 м2, конструкція нового зразка, з водою та каналізацією, потужність електромережі 15 кВт. У павільйоні  світлодіодне освітлення, на підлозі – плитка, три окремі входи, які виходять на дві прохідні алеї ринку, що гарантує великий попит потенційних клієнтів. Підійде під будь-який вид діяльності.

пр. Московський, 256

Торгівельний павільйон 25 м2 знаходиться на ринку ст. м. Масельского. Вигідне розташування біля центрального входу на ринок з боку вул. Миру забезпечує постійний потік людей. Поруч також росташовані торговий центр «Екватор», парковка, станція метро, що гарантує великий попит потенційних клієнтів.  Павільйон з окремим вхідом, є вода та каналізація, великі вітринні вікна дозволяють розмістити рекламу для залучення уваги покупців.

вул. Валентинівська, 18 Г

Торговий павільйон 30,8 м2 розташований по центральній алеї поряд з виходом з ст. м. Студентська (вул. Валентинівська, 18-Г). Поруч зупинка наземного транспорту і великий житловий масив, що забезпечують інтенсивний пішохідний трафік. Павільйон має окремий вхід, на вікнах і дверях захисні ролети, потужність електромережі 5 кВт.

вул. Кричевського, 42

Індивідуально під клієнта збудуємо павільйон від 15 м2 до 45 м2. Земельна ділянка під будівництво знаходиться в густонаселеному и зростаючому житловому масиві на Північній Салтівці. Поруч розташован МЖК «Інтернаціоналіст», будується новий ЖК «Віденський будинок».Поблизу немає магазинів і супермаркетів. Тут може бути Ваш магазин. Розвивай бізнес з нами.

 

вул. Амосова, 42

Торгівельне приміщення знаходиться біля зупинки громадського транспорту за адресою вул. Амосова, 42. Поруч розташовані великий «Медичний Комплекс», Харківська медична академія, густонаселені 625 та 626 мікрорайони. Вигідне розташування на «червоній лінії» забезпечую великий трафік. Площа – 40 м2, є вода та каналізація, потужність електроенергії 10 кВт.

пр. Московський, 256

Частина приміщення знаходится на цокольному поверхі адміністративного будинку , яке розташоване біля метро ім. А.С. Масельського (пр. Московський, 256). Вхід в приміщення з центральної алеї ринку, що забезпечує постійний потік людей. В приміщені виконаний гарний ремонт, є вода, каналізація, витяжка, електромережа 20-25 кВт. Площа кімнат – 31,9 м2 та 32,4 м2, підсобного приміщення – 10 м2. Поруч розташован торговий центр «Екватор» з парковкою, густонаселений житловий масив.  Підійде під заклад громадського харчування, невелике чисте виробництво або складське приміщення.

вул. Шевченко, 1

Офісне приміщення  знаходиться на 1 поверсі невеликого офісного центру по вул. Шевченко, 1 (Горбатий міст). В офісному центрі коридорна система, всі комунікації на поверсі. Косметичний ремонт, інтернет, опалення (своя котельня). Парковка у дворі, там же можлива завантаження / розвантаження товару. Підійде під діловий офіс, магазин-склад, інтернет-магазин та інше