вул. Гв. Широнинцев, 62

Торговий павільйон 31 кв.м  знаходиться на Північній Салтівці,  за адресою вул. Гв.Широнинцев, 62. Павільйон розташований по червоній лінії, поруч із зупинкою громадського транспорту. що забезпечує інтенсивний пішохідний і автомобільний трафік. Поруч знаходиться торговий майданчик «Океан +», відділення Нової Пошти, багато комерційних об’єктів. Є можливість розмістити зовнішню рекламу для залучення уваги потенційних покупців. Потужність електромережі 10 кВт. Здається під будь-який вид діяльності!

 

вул. Валентинівська, 18-Г

Торгівельний павільйон 31 м2 розташований на прохідній алеї, яка йде по вул. Валентинівська до ст. м. Студентська та зупинки громадського транспорту, що забезпечують інтенсивний пішохідний трафік. Поруч густонаселений житломасив, ринок. Павільйон має окремий вхід, на вікнах і дверях захисні ролети, потужність електромережі 5 кВт. Підійде для будь-якого виду діяльності.

пр. Московський, 256

Торгівельний павільйон 72 м2 знаходиться на ринку, біля м. Масельського. У приміщенні три окремі входи, завдяки чому охоплює дві прохідні алеї ринку, що збільшує потік потенційних клієнтів. Поряд знаходиться ТЦ «Екватор» з парковкою, великий житловий масив. Ринок працює допізна. Павільон нового зразка, є вода, каналізація, потужність електроенергії 10 кВт. Великі вітринні вікна дозволяють розмістити рекламу. Підійде для будь-якого виду діяльності.

вул. Валентиновская, 21

Торгівельний павільйон площею 18 кв.м знаходиться на Салтівці, за адресою вул. Валентіновскім, 21. Павільйон вигідно розташований в торговому ряду ринку, біля виходу з метро Студентська – місце з щільним потоком покупців. Конструкцією павільйону передбачено місце під рекламу та брендування для залучення уваги потенційних клієнтів. Павільйон в гарному стані, має окремий вхід, потужність електромережі 380 В, що покриє роботу будь-якого обладнання і дозволить організувати торгівлю будь-якими групами товарів.

пр. Масельского, 256

Торгівельний павільйон 25 м2 знаходиться біля метро ім. А.С. Масельського (пр. Московський, 256). Павільйон вигідно розташований на прохідній аллеї, біля центрального входу на ринок з боку вул. Миру. Поруч торгівельний центр «Екватор» з парковкою, станція метро, густонаселений житломасив, ​​що забезпечує постійний потік людей. Великі вітринні вікна дозволяють розмістити рекламу для залучення уваги покупців. Підійде для будь-якого виду діяльності.

Вул. Валентинівська, 21

Торгівельний павільйон знаходиться на Салтівці по вул. Валентинівській (Блюхера), 21. Приміщення розташовано на центральній алеї ринку, яка йде від ст. м. Студентська, що забезпечує величезний потік потенційних клієнтів. Площа приміщення 12 м2, окремий вхід, є захисні ролети, потужність електромережи 5 кВт. Підійде для будь-якого виду діяльності.

Вул. Валентинівська, 18-Г

Торгівельний павільйон 31 м2 розташований на прохідній алеї, яка йде по вул. Валентинівська до ст. м. Студентська та зупинки громадського транспорту, що забезпечують інтенсивний пішохідний трафік. Поруч густонаселений житломасив, ринок. Павільйон має окремий вхід, на вікнах і дверях захисні ролети, потужність електромережі 5 кВт. Підійде для будь-якого виду діяльності.

Вул. Героїв Праці, 25/71

Торгівельний павільйон 16 м2 знаходиться по червоній лінії на  перетині вул. Героїв Праці та вул. Гв. Широнінців. Приміщення розташоване на прохідній алеї, що йде від зупинки транспорту в густонаселений житловий масив. Великий пішохідний трафік Вам гарантовано. Павільон  має окремий вхід, великі вітринні вікна дозволяють розмістити рекламу для залучення уваги покупців. Підійде для будь-якого виду діяльності.

вул. Амосова, 42

Торгівельний павільйон розташований біля зупинки громадського транспорту за адресою вул. Амосова, 42. Площа 80 м2. Павільйон знаходиться на червоній лінії, має два окремі входи, один з прохідної алеї житлового масиву, інший з вул. Амосова. Поруч розташований великий «Медичний Комплекс», Харківська медична академія, багато комерційних об’єктів. Великий пішохідний та автомобільний трафік Вам гарантовано. Павільйон у відмінному стані, є вода та каналізація,  потужність електроенергії 10 кВт. Підійде для будь-якого виду діяльності.

вул. Валентинівська, 21

Торгівельний павільйон знаходиться на Салтівці по вул. Валентинівській (Блюхера), 21. Приміщення розташовано на прохідній алеї ринку відразу біля виходу із ст. м. Студентська у бік 521 мікрорайону, що забезпечує величезний потік потенційних клієнтів. Підійде для торгівлі будь-якого виду продукції. Площа приміщення 18 м2, два входи, є вода і каналізація, потужність 380 В. Конструкція фасаду і великі скляні вітрини передбачають місце для реклами.