вул. Амосова, 42

Комплекс розташован біля зупинки громадського транспорту за адресою вул. Амосова, 42. Приміщення знаходиться на червоній лінії, що забезпечує постійний автомобільний і пішохідний трафік. Поруч розташован великий «Медичний Комплекс», багато комерційних об’єктів і житлових будинків. Загальна площа комплекса 80 м2, є всі коммунікації,  потужність електроенергії 10 кВт, приміщення в гарному стані. Є можливість орендувати як частину приміщення від 20 м2, так і весь комплекс. Остаточна вартість залежить від площі оренди.

вул. Василя Стуса, 11

Торгівельний павільйон 10 м2 знаходиться по вул. Василя Стуса, 11 (колишня вул. Механізаторська) Приміщення вигідно розташоване навпроти «Промдизайн» ( перехрестя вул. Дідро та вул. В. Стуса). Головна дорога веде від м. Ак. Павлова до студмістечка, є можливість під’їзду автомобілів, що забезпечує величезний потік потенційних клієнтів. Підійде під будь-який вид діяльності!

пр. Московський, 256

Торгівельний павільйон розташований на території ринку біля ст. м. Масельського, поруч ТЦ «Екватор», парковка, густонаселений житловий масив. Площа павільйону 72 м2, конструкція нового зразка, з водою та каналізацією, потужність електромережі 15 кВт. У павільйоні  світлодіодне освітлення, на підлозі – плитка, три окремі входи, які виходять на дві прохідні алеї ринку, що гарантує великий попит потенційних клієнтів. Підійде під будь-який вид діяльності.

пр. Московський, 256

Торгівельний павільйон 25 м2 знаходиться на ринку ст. м. Масельского. Вигідне розташування біля центрального входу на ринок з боку вул. Миру забезпечує постійний потік людей. Поруч також росташовані торговий центр «Екватор», парковка, станція метро, що гарантує великий попит потенційних клієнтів.  Павільйон з окремим вхідом, є вода та каналізація, великі вітринні вікна дозволяють розмістити рекламу для залучення уваги покупців.

вул. Леся Сердюка, 10

Торговий павільйон 31,5 м2 знаходиться на Салтівці, район «Родники», на зупинці наземного транспорту по вул. Леся Сердюка, 10 (колишня вул. К. Корка). Червона лінія, великий густонаселений житловий масив. Дорога веде за місто і забезпечує великий трафік. Має два входи, панорамні вікна, потужність електромережі 10 кВт. Павільйон легко знімний, можна перевозити. Є договір оренди землі з КП «Сучасне місто»

вул. Валентинівська, 18 Г

Торговий павільйон 30,8 м2 розташований по центральній алеї поряд з виходом з ст. м. Студентська (вул. Валентинівська, 18-Г). Поруч зупинка наземного транспорту і великий житловий масив, що забезпечують інтенсивний пішохідний трафік. Павільйон має окремий вхід, на вікнах і дверях захисні ролети, потужність електромережі 5 кВт.

вул. Кричевського, 42

Індивідуально під клієнта збудуємо павільйон від 15 м2 до 45 м2. Земельна ділянка під будівництво знаходиться в густонаселеному и зростаючому житловому масиві на Північній Салтівці. Поруч розташован МЖК «Інтернаціоналіст», будується новий ЖК «Віденський будинок».Поблизу немає магазинів і супермаркетів. Тут може бути Ваш магазин. Розвивай бізнес з нами.

 

вул. Валентинівська, 21

Торгівельний павільйон знаходиться на Салтівці по вул. Валентинівській (Блюхера), 21. Приміщення розташовано на прохідній алеї ринку відразу біля виходу із ст. м. Студентська у бік 521 мікрорайону, що забезпечує величезний потік потенційних клієнтів. Підійде для торгівлі будь-якого виду продукції. Площа приміщення 18 м2, два входи, є вода і каналізація, потужність 380 В. Конструкція фасаду і великі скляні вітрини передбачають місце для реклами.

вул. Валентинівська, 18-Г

Торговий павільйон 30,8 м2 знаходиться по центральній алеї при виході зі ст. м. Студентська (вул. Валентинівська, 18-Г). Поруч зупинка транспорту і великий житловий масив, що забезпечують інтенсивний пішохідний трафік. Павільйон має окремий вхід, на вікнах і дверях захисні ролети, потужність електромережі 5 кВт. Є договір оренди землі, переоформлення за наш рохунок.

вул. Валентинівська, 18-Г

Торгівельний павільйон 26,5 м2 розташований на центральній алеї поряд з виходом з ст. м. Студентська (вул. Валентинівська, 18-Г). Поруч зупинка наземного транспорту і великий житловий масив, що забезпечують інтенсивний пішохідний трафік. Павільйон має окремий вхід, на вікнах і дверях захисні ролети, потужність електромережі 5 кВт. Є договір оренди землі.