вул. Гв. Широнинцев, 62

Торговий павільйон 31 кв.м  знаходиться на Північній Салтівці,  за адресою вул. Гв.Широнинцев, 62. Павільйон розташований по червоній лінії, поруч із зупинкою громадського транспорту. що забезпечує інтенсивний пішохідний і автомобільний трафік. Поруч знаходиться торговий майданчик «Океан +», відділення Нової Пошти, багато комерційних об’єктів. Є можливість розмістити зовнішню рекламу для залучення уваги потенційних покупців. Потужність електромережі 10 кВт. Здається під будь-який вид діяльності!

 

Вул. Валентинівська, 18-Г

Торгівельний павільйон 31 м2 розташований на прохідній алеї, яка йде по вул. Валентинівська до ст. м. Студентська та зупинки громадського транспорту, що забезпечують інтенсивний пішохідний трафік. Поруч густонаселений житломасив, ринок. Павільйон має окремий вхід, на вікнах і дверях захисні ролети, потужність електромережі 5 кВт. Підійде для будь-якого виду діяльності.

Вул. Героїв Праці, 25/71

Торгівельний павільйон 32 м2 знаходиться по червоній лінії на  перетині вул. Героїв Праці та вул. Гв. Широнінців. Приміщення розташоване на прохідній алеї, що йде від зупинки транспорту в густонаселений житловий масив. Великий пішохідний трафік Вам гарантовано. Павільон  має два окремих входу, великі вітринні вікна дозволяють розмістити рекламу для залучення уваги покупців. Підійде для будь-якого виду продукції.

пр. Московський, 256

Торгівельне приміщення знаходится на цокольному поверхі адміністративного будинку , яке розташоване біля метро ім. А.С. Масельського (пр. Московський, 256). Вхід в приміщення з центральної алеї ринку, що забезпечує постійний потік людей. В приміщені виконаний гарний ремонт, є вода, каналізація, витяжка. Поруч розташований торговий центр «Екватор» з парковкою, густонаселений житловий масив.  Підійде під будь-який вид діяльності.

 

вул. Амосова, 42

Торгівельний павільйон розташований біля зупинки громадського транспорту за адресою вул. Амосова, 42. Площа 80 м2. Павільйон знаходиться на червоній лінії, має два окремі входи, один з прохідної алеї житлового масиву, інший з вул. Амосова. Поруч розташований великий «Медичний Комплекс», Харківська медична академія, багато комерційних об’єктів. Великий пішохідний та автомобільний трафік Вам гарантовано. Павільйон у відмінному стані, є вода та каналізація,  потужність електроенергії 10 кВт. Підійде для будь-якого виду діяльності.

вул. Кричевського, 42

Торгівельний павільйон знаходиться в густонаселеному и зростаючому житловому масиві на Північній Салтівці. Поруч розташован МЖК «Інтернаціоналіст», будується новий ЖК «Віденський будинок».  Площа приміщення 30 м2, на вікнах захисні ролети, потужність електромережі 10 кВт. Підійде для будь-якого виду діяльності.

вул. Леся Сердюка, 10

Торгівельний павільйон знаходиться на Північній Салтівці по вул. Леся Сердюка, 10 (р-н «Родники»). Поруч зупинка громадського транспорту, щільно населений житловий масив. Приміщення знаходиться  на «червоній лінії», по дорозі провідною за місто. Загальна площа – 30 м2. Два входи, вітринні вікна, потужність електромережі 10 кВт.